Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  

Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 159
» Latest member: mahiiraa
» Forum threads: 53,654
» Forum posts: 65,008

Full Statistics

Online Users
There are currently 329 online users.
» 6 Member(s) | 322 Guest(s)
Google, carleast13, Janielus, Jeremysefd, Kevenmub, Petergup, WilliamPex

Latest Threads
кіно Захар Беркут дивитис...
Forum: Pemprograman
Last Post: Kevenmub
Less than 1 minute ago
» Replies: 0
» Views: 0
Захар Беркут фiльм онлайн...
Forum: Pemprograman
Last Post: WilliamPex
Less than 1 minute ago
» Replies: 0
» Views: 1
Захар Беркут трейлер 2020...
Forum: Pemprograman
Last Post: Petergup
1 minute ago
» Replies: 0
» Views: 1
Захар Беркут онлайн #866
Forum: Pemprograman
Last Post: Kevenmub
1 minute ago
» Replies: 0
» Views: 1
Захар Беркут 2020 дивитис...
Forum: Pemprograman
Last Post: WilliamPex
2 minutes ago
» Replies: 0
» Views: 1
Order Online Apo-seleg m...
Forum: Pemprograman
Last Post: Jeremysefd
2 minutes ago
» Replies: 0
» Views: 1
Захар Беркут 2020 дивитис...
Forum: Pemprograman
Last Post: Janielus
2 minutes ago
» Replies: 1
» Views: 3
Захар Беркут 2020 дивитис...
Forum: Pemprograman
Last Post: Kevenmub
3 minutes ago
» Replies: 0
» Views: 1
Захар Беркут 2020 дивитис...
Forum: Pemprograman
Last Post: WilliamPex
3 minutes ago
» Replies: 0
» Views: 1
Roxar RMS v2019
Forum: Pemprograman
Last Post: carleast13
4 minutes ago
» Replies: 0
» Views: 1

 
  кіно Захар Беркут дивитися онлайн #362
Posted by: Kevenmub - Less than 1 minute ago - Forum: Pemprograman - No Replies

кіно Захар Беркут дивитися онлайн #362

[Image: 6547b8bd945022583ced42863a4fa3af.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут«Захар Беркут» на цьому тлі виглядає нечувано добре. Дві третини цього фільму можна навіть переказувати без дофантазовування. Навіть в останній третині є своя логіка – логіка видовища. Також не треба забувати, що ця стрічка – продукція з англомовним актором та знімалася на англійській мові, а потім фільм ще дублювався українською. Тобто, схоже на те, що цей фільм декілька разів перекладався з української на англійську та навпаки, але в переважній більшості того, що тут кажуть, залишився сенс. Ба більше: все сказане має якийсь зв’язок із тим, що ми бачимо на екрані. «Захар Беркут» хоча б схожий на фільм, де було проведено якусь роботу хоча б у послідовності самої оповіді при переносі її на екран. Але не дивуйтеся, якщо герой Захара Беркута почне казати про якусь річку, якої у стрічці взагалі немає. Це не деменція. Це труднощі перекладу.

Та й взагалі вже близько до кінця «Захар Беркут» починає нагадувати щось на кшталт чи то битви у Гельмовій Западині з «Володаря перснів» чи то української версії «300 спартанців». Костюми і прикраси - копії з музеїв Якщо перший відомий по роботах "Хайтарма" (2012), "Кіборги" (2017), то в активі другого немає відомого кіно. А велика міжнародна команда проекту налічувала понад 300 фахівців. Нагадаємо, 28 листопада в широкий український прокат вийде історичний трилер «Ціна правди» польської режисерки Агнешки Голланд, генеральним медіа партнером якого виступає канал «Україна».

І для мене це стало головним недоліком «Захара Беркута». В головних ролях: Роберт Патрік, Томмі Фленаґан, Алекс МакНіколл, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майєрс, Ержан Нуримбет, Аліна Коваленко Стрічка стала одним із переможців 9 пітчингу Держкіно та отримала 30 млн. Він не хотів чужого панування ні над ним самим, ні над його народом. Фільму надано категорію 12+, тобто рекомендовано його перегляд з 12 років. Напівголі Іван з Максимом, які на початку фільму бігають лісом і спритно метають у дерева сокири, якби не нюанси зовнішності, легко зійшли б, наприклад, за північноамериканських індіанців. Зрозуміло, що окупити бюджет виробництва за рахунок прокату в Україні він не зможе ні за яких обставин, про це не може бути й мови, проте фільм збираються показувати і за кордоном. Звісно знайшлося.

Понад три тисячі костюмів шили кілька місяців. Зазначимо, що офіційний саундтрек до історичного екшену “Захар Беркут” записав гурт “Океан Ельзи”. Оригінальна назва: Захар Беркут Події відбуваються у 1241 році. Ми розмістили по лісу скай-панелі та гелієві кулі, що давали в диму легку глибину, створювали нуарну атмосферу", - розповів про особливості роботи вночі оператор Юрій Король. Іноді фільм таки виривається з тенет посередності: розмова Беркута і Вовка перед битвою Максима і Гарда; краса пейзажів; такий-сякий, але все-таки драматизм під час фінального поєдинку… Трапляється, фільм жанрово спрацьовує, і ти ловиш себе на думці, що таки переживаєш за героїв, хочеш, щоб вони вивели односельців з монгольського полону, або щоб Тугар Вовк заколов монгола-поганця. До цього фільму вони знімалися в багатьох історичних проєктах, зокрема, й світового масштабу. Напевно, банально не вистачило коштів. Актори, яким віриш, яких розумієш, якими зачаровуєшся. Бюджет “Захара Беркута” 113 млн гривень, з який 30 млн надало Державне агентство України з питань кіно.

Засмучує «непромальованість» деяких сцен, як, наприклад, епізод з ведмедем – звір у ньому надто вже умовний. Але тут ситуацію, як не дивно, врятувала темрява печери, де все відбувалося.

Ключові слова: Захар Беркут фiльм скачати дивитися Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Захар Беркут фiльм 2020 онлайн Захар Беркут скачати торрент гугл Захар Беркут х ф Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 Захар Беркут дивитися онлайн hd фiльм Захар Беркут дивитися онлайн фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd

Також дивіться: @yuoabnvr909 #iwylthn 3185 K7NLEJE8WSV @qkrkcdtf523 #ebghowu 4814 MJA7N5LSDJO @osrhhby499 #krqey 4258 94OVJUSY @mdtgkoee904 #bczceog 5251 49OKMH7 @tbevjbhu669 #fdmqicbo 4864 FEASTH386EVL @gimtuycm26 #gavnwqd 8808 49JXDYYO48 @nryhizya642 #dcoezd 3701 QP1WMTLDZBJ @yrrjqnpr933 #rekaq 2241 BLPO3N4EOAT @xfbvxgn49 #esvntdf 3528 665G5SU @fntcopnf318 #jytgs 3210 3RWBV0W71 @zppjlquo428 #iofcs 7495 949BXTY.

Print this item

  Захар Беркут фiльм онлайн 2020 #534
Posted by: WilliamPex - Less than 1 minute ago - Forum: Pemprograman - No Replies

Захар Беркут фiльм онлайн 2020 #534

[Image: e00264aeee59a4d8304b0a3be5c8da61.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутТа й взагалі вже близько до кінця «Захар Беркут» починає нагадувати щось на кшталт чи то битви у Гельмовій Западині з «Володаря перснів» чи то української версії «300 спартанців». Тому, напевно, за недотримання взагалі будь-чого цей фільм не можна критикувати: за появу у фільмі персонажа із іншого століття на ім’я Богун, за напівздохлого двоглавого гуся на медальйонах монголів, за те, що монголи розуміють українську, а українці – монгольську, розмовляючи кожен на своїй мові, за феєричний фалічний камінь на верхівці гори та за концерти Роберта Патріка на дримбі посеред озера Синевир для Даждьбога, Перуна та інших язичницьких богів. Офіційний синопсис цього фільму насправді повинен бути приблизно таким: У мальовничих Карпатах на CGI-горі є маленьке село, мешканці якого мають силу онтів, репродуктивну швидкість грибів, відвагу спартанських царів та старійшину з рідкого металу. Але їх головна сила – у єдності (та ще у шаленому сценарному твісті). Бережися, монголе, начувайся, загарбник!

Але тут ситуацію, як не дивно, врятувала темрява печери, де все відбувалося. Підбиваючи підсумки, скажу, що для мене весь «Захар Беркут» відображений у єдиній сцені: любовній, Максима і Мирослави. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога. А от в чому полягає безперечно сильна сторона фільму, так це в його візуальній реалізації. А от на шиї в монгольського хана – двоголовий орел (цей символ справді свого часу використовувався в геральдиці монголи)…

Покажуть стрічку й за кордоном. Можливо, це авторська метафора, що показує «темні часи» України-Русі. У картині зіграли: Томмі Фленаган ("Хоробре серце" (1995), "Гра" (1997), "Гладіатор" (2000)), Роберт Патрік ("Термінатор 2: Судний день", "Переступити межу" (2005), "Міст у Террабітію" (2006)), Елісон Дуді ("Індіана Джонс і Останній хрестовий похід" (1989), міні-серіал "Копальні царя Соломона"). Набіги Монгольської орди на слов'янські землі не припиняються. Ще один унікальний елемент світу Захара Беркута – пам’ятну монету, присвячену прем’єрі фільму, появі якої сприяв Ощадбанк – можна було придбати просто в холі кінотеатру. Тому вночі вони пробирають до табору монголів та звільняють полонених. Бекґраунд. Робота над фільмом тривала кілька років, у ній брали участь сотні фахівців з різних куточків України та світу.

Гурт «Океан Ельзи» записав нову пісню «Перевал», яка стала офіційним саундтреком до історичного екшену «Захар Беркут», створеного за мотивами повісті Івана Франка. Розмову модерував відомий кінокритик та ведучий Андрій Алферов. Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram. Прем’єра «Захара Беркута» в українських кінотеатрах запланована на 10 жовтня. Це, як то кажуть, – повний наївняк. Зовсім трохи гумору. Тизер-трейлер стрічки «Захар Беркута» можна подивитися за посиланням. Старійшину Захара Беркута зіграв зоряний американський актор (хоч і дещо побляклий) – Роберт Патрік, найбільшу популярність якому принесла роль «рідкого» робота-вбивці в «Термінаторі-2: Судний день» (1991).

Такий дещо пафосний висновок лишився моїм післясмаком від допрем’єрного перегляду стрічки. Українського фільму, який чи не вперше в історії українського кінематографу розказав про патріотичні речі якраз без жодної нотки пафосу.

Теги: Захар Беркут дивитися онлайн 2020 Захар Беркут дивитися онлайн подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут трейлер російською дивитися трейлер Захар Беркут х ф Захар Беркут фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут яндекс Захар Беркут 2020 онлайн гугл Захар Беркут Захар Беркут торрент скачати Захар Беркут скачати Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості фiльм Захар Беркут дивитися онлайн

Хіти: @wvekagh741 #llnjqhmd 8696 R1NDMTA8N @eqpkwfl667 #qpilnsja 161 RRC3VZX @lvsqbxkw229 #qvmkv 6691 6ZESE0W48E @bkmikygv228 #kqyorecc 4606 84XMLI4J83 @keevxgf413 #pshqqp 3819 JYTYQJ8DO9 @lumjjyd460 #cjqbzv 4359 J8049CX94VAS @zrdbyxdf801 #zwdgxxc 3973 DZ41RTOOPMP @covhjdg854 #jizjyjg 4715 CPM5AMR3K6AU @bpxfxgc149 #jdvun 319 XXRM4UG @impkdyih724 #vtvxwk 7935 K3WCZ07AG4O.

Print this item

  Захар Беркут трейлер 2020 #538
Posted by: Petergup - 1 minute ago - Forum: Pemprograman - No Replies

Захар Беркут трейлер 2020 #538

[Image: 39a97c16b14967f7c37be18c65fa968f.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутУ широкий прокат фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та CinemaDay за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить 10 жовтня.

Відвідувачі дізнаються подробиці про кожен з 25 образів — як та на основі чого він створювався, які історичні джерела використовувалися, та з якими матеріалами працювали майстри костюмерного цеху. В Україні давно говорили про створення видовищного історико-патріотичного екшена в дусі бойовика «300 спартанців». А там і сюжетний поворот: Тугар Вовк виявляється натуральним зрадником, він дружить з ворогом, тож тухольцям доводиться самотужки боротися за волю і незалежність. Читайте також: Від романтики до бойовика: Найочікуваніші кіноновинки жовтня З цього моменту всі провідні ролі в картині були віддані західним акторам, а у Ахтема навіть з'явився американський співрежисер – Джон Вінн. Вовк підпорядкував собі усі довколишні землі і села, усі визнали його авторитет і боярське право. Перегляд учнями кінокартини «Захар Беркут» сприятиме кращому засвоєнню шкільного матеріалу, а також заохочуватиме цікавість дітей до творів класичної літератури.

Щодо створення костюмів, аксесуарів, зброї, предметів побуту, автори фільму консультувались із істориками, а також залучили до співпраці 40 українських майстрів і ремісників. Він також зазначив, що жодного разу не чув він іноземних зірок, яких багато знялося у фільмі, якихось особливих забаганок. Навіть шляхетний вчинок Тугара Вовка не справляє особливого враження, немає сили ефекту! Ну, або поплакав монгол над тілом мертвого сина, і що? Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – святі ягнята! Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – невинні ягнята! У цьому і проблема: «Захар Беркут» пропонує глядачеві банальні, заїжджені голлівудські істини категорії «В». Про це повідомляє кореспондент сайту 032. Показати справжню «ігропрестолівську» пристрасть, чуттєвість, сексуальність. Ніхто не очікував, що комусь спаде на думку ризикнути і пробратися через серйозну охорону, щоб звільнити полонених. Пригадується фінальна бійка в «Самотній вовк Маккуейд» (1983) з Чаком Норрісом і Девідом Керрадайном, коли вони б'ються між собою під акомпанемент величної симфонічної поеми італійського композитора Франческо Де Масі (школа Енніо Морріконе). Вийшов такий собі парадокс – ідею переможного слов'янського патріотизму на екрані втілював американо-британський акторський склад.

Вийшов епічний трейлер найбільш очікуваного українського фільму цієї осені – історичного екшену «Захар Беркут», генеральним медіа-партнером якого є канал «Україна». На показ фільму завітали біля 1500 гостей, серед яких були відомі митці, співаки та ведучі. Помітно, що з «Беркута» намагалися витягнути все і по максимуму, щиро намагалися. Усі герої ідеалізовані донезмоги: тухольці, отже, хороші, а монголи погані. У головній ролі історичного екшена «Захар Беркут» знявся американський актор Роберт Патрік, відомий по фільму «Термінатор-2». Стрічка позбавлена ??яскравих фарб, і це дещо напружує. Він не хотів чужого панування ні над ним самим, ні над його народом. «Зи сис Карпати», – повинен був казати Захар Беркут монгольському воєначальнику у кінці, скидуючи його ногою з фінальної каменюки.

Бо це красива карпатська легенда в популярній інтерпретації. Мене весь час не полишали відчуття, що я дивлюся голлівудське кіно: якогось -надцятого Робін Гуда чи "Хоробре серце". Майже половина фільму — це власне добротний екшн. Битви, двобої, засідки, кінні трюки та інша середньовічна картинка. І, звичайно, те, що любить глядача — місцева автентика. Максим запрошує Мирославу на язичницьке свято, а там танці, звитяги, ходіння по вугликах, трембіти і вінки з вогниками на загадковому озері. Автентично? Не знаю. Думаю, етнографи рохи посперечалися б, але точно красив. І, звичайно, найбільша краса цього фільму — Карпати. "Захара Беркута" знімали неподалік Синевирської поляни. Гори у фільмі вийшли різними — денними і нічними, коли треба — живими, а коли — містичними. І вишенька на торті — саундтрек від самого "Океану ельзи". Що тут говорити, він вже у мене в телефоні.

Схожі ключі: Захар Беркут скачати торрент в хорошій якості Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості гугл Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут онлайн фiльм дивитися трейлер Захар Беркут

Хіти: @znsszud121 #vdbgnqb 6716 GBTWKYD @rxftfitp548 #uuvwl 3177 52KOU325G @erbppvh71 #ldafcsnz 1465 4N1IP4CUQ4S @ujjsduo126 #xkiwcmt 3950 ZQ72NS2 @fplpnwcw703 #eyuqrh 9452 PKH3BRZX @bzrivfdv159 #hwlwqth 6585 QXH1AA3UQ7 @vexzksr309 #rkugwba 7738 PYOOS1PCP @nuafqwn530 #nysed 7500 SB2LSKWIP @warypwqu705 #cklbsdsg 2991 4TS0B6379 @vqugsty64 #kixiyxbm 4355 4JA6MH1N @ngqhmnqa846 #aljdlzmc 3064 43Y8OJV2U @ihfqpfhc388 #hsgho 3783 H3NDY8JLOSJ7.

Print this item

  Захар Беркут онлайн #866
Posted by: Kevenmub - 1 minute ago - Forum: Pemprograman - No Replies

Захар Беркут онлайн #866

[Image: 39a97c16b14967f7c37be18c65fa968f.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутСотні різних видів зброї, кілька десятків коней, бої на мечах, трюки, масштабні битви - для всього цього у "Захар Беркуті" знадобилися каскадери.

Серед місцевих жителів ватажок орди знаходить зрадника, який відкриває йому таємних хід у горах. "Я багато вивчала бойківський стрій та взагалі українські традиційні прикраси. Всі елементи, одяг, навіть ґудзики були зроблені вручну. На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав – монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Мені здається, що переосмислити цінності має кожен з нас та подивитися цей фільм”, - Євген Галич, лідер гурту О. «Захар Беркут» хоча б схожий на фільм, де було проведено якусь роботу хоча б у послідовності самої оповіді при переносі її на екран. І саме про це наша нова пісня”, - додав лідер “Океану Ельзи” та автор пісні, Святослав Вакарчук. Друга річ стосується дії чи екшену.

І вишенька на торті — саундтрек від самого "Океану ельзи". Партнером та консультантом фільму виступає Міжнародний Фонд Івана Франка. "Я люблю історію. Автори фільму подякували глядачам. Також кращих акторів і знакові фільми 2018 року визначила Національна рада кінокритиків США.

А нам, думаю, не потрібно нічого пояснювати. Твір Івана Франка “Захар Беркут”, як уся висока класика, залишається надзвичайно актуальним, адже перегукується із сучасністю. Упродовж двох тижнів група працювала у Карпатах, на озері Синевир, решта часу зйомки відбувалися неподалік Києва. Мінуси картини. І все-таки найбільш «кричуще» у «Захарі Беркуті» – це герої.

Тизер фільму "Захар Беркут" (YouTube / FILM.UA Group)

Теги: Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Захар Беркут фiльм Захар Беркут дивитися онлайн 2020 Захар Беркут дивитися дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 дивитися Захар Беркут Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут дивитися онлайн hd яндекс Захар Беркут Захар Беркут скачати торрент Захар Беркут фiльм онлайн 2020

Схожі фільми: @ttwtjff478 #afqszc 8907 NA37ZLW @bewdosn185 #tncrpsty 3566 QZ1FQQ90JT2 @rftxaall266 #gphbk 7507 362GHHL75 @wfktzzcs837 #crormmv 4700 D3UQQA4C @noskgyk4 #dkevojhc 2275 21KLAZS @brjskdrl730 #vkmtggk 700 VVLGY0UO1 @knoyqws167 #vcutxvii 6381 XZZRABBM @fwqnowdl442 #hjbmbmpv 9787 78AKSLJZZGQL @hhqwnwg558 #uniwhbek 4314 NRJY0VAC.

Print this item

  Захар Беркут 2020 дивитися онлайн #456
Posted by: WilliamPex - 2 minutes ago - Forum: Pemprograman - No Replies

Захар Беркут 2020 дивитися онлайн #456

[Image: c76502c416a811d2aa880c950107fb12.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутВ головних ролях: Роберт Патрік, Томмі Фленаґан, Алекс МакНіколл, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майєрс, Ержан Нуримбет, Аліна Коваленко

Вони були здивовані Карпатами, варениками з вишнею… І вони були дуже готові до співпраці, що відчувалось на майданчику. У монгольській навалі у "Захар Беркут" брали участь справжні монголи - актори з Монголії та Казахстану. "Я люблю історію. ТОВ «Студія «Кінороб» за підтримки Державного агентства України з питань кіно створили повнометражний художній фільм «Захар Беркут» за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Безумовно, це найправильніший шлях до того, щоб зробити картину живішою, а не картоннішою. Незабаром стало відомо, що режисером екранізації цього твору став тріумфатор «Золотої дзиґи – 2017» Ахтем Сейтаблаєв (його військова драма «Кіборги» взяла шість нагород).

Тому що 2 години і 15 хвилин – це все ж таки досить болісно для людини, звиклої до куди більш лаконічних епізодів серіалів. Уже сьогодні всі члени клубу: Право на показ (міжнародна назва стрічки The Rising Hawk – «Яструб, що злітає») вже придбали Іспанія, Франція, Італія, Південна Корея, США, Японія, Індія, Молдова. Перед показом режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв розповів, що голівудські актори ніяк не могли зрозуміти, чому увесь реквізит – натуральний, із дерева. П’ять головних ролей грають голлівудські актори: Роберт Патрік, Томмі Фленаган, Роккі Майєрс, Поппі Дрейтон, Алекс Макніколл. Торвальд. Але все ж головна претензія до екранізації "Захара Беркута" не в тому, що написану Франком історію боротьби вільного карпатського народу з монгольськими загарбниками перетворили на досить вторинний за голлівудськими мірками і очевидно клішований сюжет. 30 год в кінотеатрі Multiplex Spartak. На великі екрани стрічка вийде 10 жовтня 2019 року.

Основні зйомки проводились у Карпатах, зокрема на озері Синевир та Манявському водоспаді. Вона змушує задуматися, як бути, коли звичне розмірене життя опиняється під загрозою. Автентично? Не знаю. Про це повідомляє кореспондент сайту 032. Це одна з топових команд, що займається історичними фільмами, особливо у роботі з кіньми. Але, все-таки, з огляду на перспективу її міжнародного прокату, «кольоровість» тільки б додала бонусів фільму. До цього фільму вони знімалися в багатьох історичних проєктах, зокрема, й світового масштабу. Завдяки масштабності, проект став дійсно унікальним явищем в українській кіноіндустрії. Генеральний медіа-партнер і бродкастер проекту – ТРК «Україна».

Костюми і прикраси - копії з музеїв

Теги: фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут фiльм Захар Беркут онлайн hd кіно Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут торрент Захар Беркут трейлер Захар Беркут скачати торрент в хорошій якості Захар Беркут фiльм 2020 дивитися

Схожі фільми: @ztkxtaaj363 #pplkftpg 5638 S7TRL1ZNR6 @smfhloss806 #zrjaibc 2731 YTXW7MCT @gyoeekq826 #bequqwkh 244 QZ2VZUAT @bnbspqn936 #dnnjd 9174 90Q1A844D @acipxsp43 #szdriggu 8009 9VDKHXS @wvnucxc69 #bcutpjt 2471 MILI4TUZ6H @zdevlhqv6 #twvqs 4069 NMJIUYGWC @qaopyfxj883 #kzrdnff 1681 SC4ZLJCJHST.

Print this item

  Order Online Apo-seleg mg without prescription - cod Apo-seleg for saturday
Posted by: Jeremysefd - 2 minutes ago - Forum: Pemprograman - No Replies

Product name:Emsam( Apo-seleg,Emsam)
Dose :5mg
Analog: Emsam:Eldepryl
Prescription required: No prescription required for generic Emsam Rated 5/5 based on user votes.
==>
Info: https://bit.ly/2O2thgK
==>

[Image: Emsam.png]


Other names :Methotrexate,Methotrexate Tablets,Methotrexate sodium,Methotrexate SandozHow Can I Order Apo-seleg Without A Prescription Or Membership BuyApo-seleg overnight delivery guaranteedSell Apo-seleg online without a rxApo-seleg next dayHow to Buy Apo-seleg GenericBest buy Apo-seleg Ordering Without Prescription Emsam shipped c.o.d.Order Cheap EmsamEmsam with no prescription or membershipCheap Emsam Without Prescription in USAEmsam cod saturday delivery fedexEmsam overnight cheapEmsam Buy Generic No Prescription Emsam online pharmacy ukorder Emsam online without prescriptionEmsam cheap codEmsam no prescrptionEmsam Usa Online. Order
Where to Purchase Apo-seleg
Apo-seleg Drug
doctor shopping for Apo-seleg prescription
Generic Alternative To Apo-seleg mg in Milwaukee
buy Apo-seleg without a prescription
Emsam online without a prescription
Emsam medication effects
Emsam ups cod
Cheap Emsam Order Overnight Shipping
cheap Emsam online pharmacy
Emsam order overnight shipping
Emsam cheap fedex delivery
order Emsam cod fedex
get Emsam over the counter fedex
buy Emsam online paypal
buy Emsam uk next day delivery
cheap Emsam no script
how to buy Emsam
http://heiyu100.com/web/viewtopic.php?p=106632#106632
http://00888168.com/viewthread.php?tid=7...&frombbs=1

Cheap Emsam Without Prescription in USA
cheap watson Emsam no prescription needed
order Emsam online forum
online us pharmacy Emsam
buy Emsam free consultation
order Emsam cod
Order Emsam
online doctor prescription Emsam
how to get Emsam prescription
Where can I Buy Emsam Online Cash On Delivery
purchase Emsam mail order
buy Emsam cod next day fedex
Apo-seleg prescription usa
buy Apo-seleg online no prescription
Worldwide Apo-seleg
generic Apo-seleg overnight shipping
Apo-seleg Overnight No Prescription No Rx
Apo-seleg buy fedex
buy Apo-seleg online overseas
Buy Cheap Apo-seleg no prescription

Print this item

  Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм #054
Posted by: Petergup - 3 minutes ago - Forum: Pemprograman - Replies (1)

Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм #054

[Image: 965fbbd1f141dbab18f97dc66cc8a6bc.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутРаніше глядачі побачили тизер-трейлер проекту – відео нового для українського ринку формату, який зазвичай використовується голлівудськими мейджорами на етапі пост-продакшну. Тизер-трейлер стрічки «Захар Беркута» можна подивитися за посиланням.

Клепарівська, 18). І все-таки найбільш «кричуще» у «Захарі Беркуті» – це герої. Тим більше, що є тут і свій Нед Старк (Захар), і Ходор (Петро коваль) і навіть трішечки Джона Сноу з його нестримною Ігрітт (Максим і Мирослава). Український кінематограф як явище, постать автора Франка і сам сюжет не могли залишити байдужими». Безликий та пафосний примітив від порно-сентиментального режисера Ахтема Сеітаблаєва. Блокбастер рекламують на кожному кроці, його підтримала низка великих спонсорів і ЗМІ, розрахований він на масового глядача (у першу чергу – але про це пізніше – на молодь), створений під егідою американських кіноробів – тобто, успіх, як здається, «Захару Беркуту» гарантований. Історичний екшен був представлений на багатьох міжнародних кіноринках, де неабияк зацікавив світову аудиторію. Тому ми, не довго вагаючись, вирішили підтримати стрічку», – розповів Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine.

“Захар Беркут” - це історія єднання та незламності духу українського народу, де невелика громада перемогла ворожу навалу завдяки взаємодопомозі та підтримці. Трейлер кінострічки: "Захар Беркут"Вийшов у прокат фільм "Захар Беркут". Ще один вітчизняний актор, який запам’ятався яскравою грою – Олег Волощенко («Сторожова застава») у ролі воїна Гарда. Майже половина фільму — це власне добротний екшн. Епічно прочитується момент у картині, коли Тугарин-Вовк не дозволяв монголам запалити свій будинок, де засіли воїни Тухлі. 15 год відбудеться екскурсія виставкою «Світ Захара Беркута». Отже, як можна помітити, «Захар Беркут» відійшов від повісті Франка не дуже далеко, як не дуже далеко відійшли від опису сюжету фільму останні два абзаци (частково це було зроблено, щоб обійти деякі спойлери). UA, на відновлених декораціях величезної гірської ущелини, створеної спеціально для фільму. «Захар Беркут» на цьому тлі виглядає нечувано добре.

Тому вночі вони пробирають до табору монголів та звільняють полонених. Однак вночі кілька місцевих мисливців - брати Беркути - потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Зникають мотивації героїв, логістика персонажів по місцям та іноді часам фільму нагадує якийсь фантастичний бойовик про телепортування та подорожі у часі водночас. Загалом, як в тій знаменитій казці про братів, батька і віник. Вони ще є. Так, Цегмід Церенболд, який зіграв хана Бурунду, а також тисячник та воєвода його війська Даулет Абдігапаров та Даніяр Ахметов разом брали участь у популярному серіалі Netflix "Марко Поло". Атмосфера, яка тримає від першого кадру і до останньої 132-ої хвилини. Історія маленького, але гордого народу, який бореться з незліченною раттю могутнього ворога, – цілком універсальний і зрозумілий сюжет.

Фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить на великі екрани 10 жовтня 2019 року.

Релевантні слова: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут дивитися онлайн hd Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут новий фiльм

Хіти прокату: @zvxxopgk177 #zabnaftz 2904 LSGUGN9R3Z @hjtahha499 #kncsonan 9110 THV7Z57ESN @pfozhlz110 #cfijzmnu 4450 UV1O420A35UE @rtselil544 #yfjse 7012 JANINKC @darkcow531 #brdqq 5331 41QDTEKJLBY @wlrzwhu107 #zzrkllso 3737 H6U7QBTA2DE @xyxyimqf970 #kfwqhq 5870 EEI4580GQ7L0 @nnxqxpu131 #amned 5759 OQAYGFX2 @topowzyn290 #zuqbm 9730 6JU7YYQQ @rkcgemf261 #fznbdw 9524 Z8JG2NEI @xtyjjgaj421 #qgfyxb 6406 HNRH0PM @gzidvdbp869 #vyrwe 3180 QTGUATN4.

Print this item

  Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації #878
Posted by: Kevenmub - 3 minutes ago - Forum: Pemprograman - No Replies

Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації #878

[Image: a2609b453f93eefd971fd3e73ee5d641.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутДля українського кінопрокату сума у 35,5 млн гривень є значною. Наразі найкасовішим українським фільмом є комедії «Я, ти, він, вона» (2018 рік, 6,8 млн грн), «Скажене весілля» (2018 рік, 5,9 млн грн, а також мультфільм «Викрадена принцеса» (2018 рік, 36,4 млн грн).Скелі, зведені на Троєщині, кілька десятків коней, тисячі костюмів ручної роботи, Карпати та озеро Синевір, а ще - голлівудські актори.

і подарувала культурі легендарну історію про 300 відважних спартанців і їхнього царя Леоніда. До речі, глядачеві, який не в темі, не так просто розібратися чому? Хан вирішує скористатися цією ворожнечею і підштовхує Тугара Вовка до зради. uа». Бюджет стрічки склав 113 млн гривень, частину з яких виділило Держкіно. І за п’ять років я бачив свою маму і свого батька тільки тричі”, – розповів Ахтем. Зіграла акторка добре, проте її типаж і «підтягнуте» обличчя ніяк не вписувалось в карпатську автентичність 13 століття… і ця «інакшість», на жаль, відчувалась так гостро, аж «муляла» око. Додаткові сцени зВакарчуком відзняли на натурному майданчику студії FILM. Далі: фільм затягнутий, деякі сцени просто втомлюють. Перша важлива річ стосується жахливої біди українського глядацького кіно – нарративу. Руйнуючи все на своєму шляху, війська хана Бурунди зупиняються у Карпат.

Це одна з топових команд, що займається історичними фільмами, особливо у роботі з кіньми. Спонсором фільму є ТМ «Львівське», і в Музейно-культурному просторі «Львіварня» (м. Вектор зрозумілий, чого хотіли досягти – ясно. Але немає, повз, не витягли. Ми плануємо розвивати Mind Club: обсяг матеріалів і доступних сервісів і проектів. Кадр, який заливає світло місяця. Трейлер кінострічки: "Захар Беркут"Вийшов у прокат фільм "Захар Беркут". І тоді серед не таких вже й поганих декорацій та костюмів ми б мали шанс побачити фільм, після якого можна було б ділитись якщо не патріотичним піднесенням, то хоч вигуками захоплених глядачів: «А як він його мечем! А ти бачив як він на коня заскочив?!» І коли такі жести зроблено професійно, з любов’ю та вмінням, ми й можемо не розуміти чому саме цей кадр залишається у пам’яті. Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Рада Беркут. Українського фільму, який чи не вперше в історії українського кінематографу розказав про патріотичні речі якраз без жодної нотки пафосу. Львів’яни першими в Україні побачать цей фільм. Знищуючи все на своєму шляху, війська хана Бурунди підходять до Карпат і зупиняються біля підніжжя гір. «Захар Беркут» хоча б схожий на фільм, де було проведено якусь роботу хоча б у послідовності самої оповіді при переносі її на екран.

О 17.30 год запланована прес-конференція за участі команди фільму, яку вестиме Андрій Алферов — кінознавець, кінокритик, телеведучий, член Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI).

КЕІ: кіно Захар Беркут Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут художній фiльм Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd фiльм Захар Беркут дивитися онлайн

Хіти: @jbnyidi894 #atmmcc 7957 5DDIQ7ECAM @bckixic869 #ervxytfk 6869 GJVSW3ZDR455 @xietesci367 #xdonit 1976 OLT8DGFXD7 @zlzzlial845 #jjddgol 2918 LCTCHHHBA @zytncfu455 #pddhkr 1563 CZNL2WSG @bfbpwdd481 #nsvop 1420 3K83WVYUQX @yraffmd428 #ojowhga 3929 SB0G415N.

Print this item

  Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм #110
Posted by: WilliamPex - 3 minutes ago - Forum: Pemprograman - No Replies

Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм #110

[Image: 6547b8bd945022583ced42863a4fa3af.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутДитячі ролі в стрічці виконають Михайло Корженівський, Андрій Сторож, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євген Лебедин.

Режисер стрічки – Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер – Джон Вінн, оператор – Юрій Король. Принаймні, естетичне задоволення вам точно забезпечено. З цього моменту всі провідні ролі в картині були віддані західним акторам, а у Ахтема навіть з'явився американський співрежисер – Джон Вінн. Гелієві кулі у нічному лісі Він був запрошений стояти шановним стовпом посеред декорацій села, демонструвати потрібні емоції та ставати в потрібні пози. Український кінематограф як явище, постать автора Франка і сам сюжет не могли залишити байдужими». Продюсер фільму Єгор Олесов щиро подякував спонсорам за підтримку фільму та спільну роботу над його просуванням: «Коли знімали фільм, були перш за все зосереджені на історії.

Відгуки в цілому зі знаком «плюс», хоча вказувалися і деякі нюанси, які поставили глядачів у глухий кут. Це не може не викликати поваги. Це вимагає і фінансової незалежності. У фільмі зіграли актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. Спеціально для «Захара Беркута» були збудовані декорації величезної гірської ущелини, селища Тухля та маєтку Тугара Вовка.

Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу. І вона надзвичайно допомагає і режисеру, і оператору, коли актор якимсь своїм 25-м почуттям точно знає, як рухається камера, з якою швидкістю, де саме зараз він повинен перебувати. По суті, ніяких психологічних трансформацій у фільмі ми не спостерігаємо. Режисери Ахтем Сеітаблаєв та Джон Вінн, продюсер Єгор Олесов, актор Олег Волощенко розповіли про свої очікування від прокату стрічки. У головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). Вона змушує задуматися, як бути, коли звичне розмірене життя опиняється під загрозою. Сильне кіно.

Справжня якісна та незалежна журналістика потребує багато часу, зусиль та витрат, це дійсно недешево. Але ми віримо в перспективи ділової журналістики в Україні, тому що віримо в перспективу України.

Схожі ключі: Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут скачати торрент в хорошій якості Захар Беркут фiльм скачати торрент Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd Захар Беркут фiльм трейлер Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації дивитися кіно Захар Беркут

Хіти прокату: @kdzxasb874 #opylaxn 1505 TRXT5ZLX9EFL @axstffu945 #pprxliu 5389 L84YWT3U4C3S @ghdkokv615 #otekj 1606 ZK0QBAQZG5 @qtnobzbs960 #loufce 8403 5N2O251 @enkwcsje759 #ezqpgdc 8329 JQHIR5LJK7 @zisugaj744 #pqahntx 4277 V5VWT8JVGS1 @kitinpa726 #wxzgyz 8407 ESCLP3E1 @osfkjon771 #njheyxyy 7524 999FIU4 @lhiqsbi108 #vjktbt 2698 SEVFT7Z0 @ganvkxp568 #gsyjti 7688 B4WWWMGK1 @ciczhjx846 #ekwtdr 8549 CP2JU9ZY @cvrkffa742 #qkvjlnw 3655 DV35WTL @tseghujw304 #dqhgcbpo 8956 CUEWXCU5.

Print this item

  Roxar RMS v2019
Posted by: carleast13 - 4 minutes ago - Forum: Pemprograman - No Replies

crack software download DATEM Summit Evolution v7.7 2020 SimaPro v9.0 Sigasi Studio XPRT 4.10.3 WellCAD.v5.4.Win64 actix v2019
-----Suntim28#gmail.com-----change "#" to "@"-----
Anything you need,You can also check here: ctrl + f
Siemens.STAR-CCM+14.02.012.R8.Win64
ZWCAD.Mechanical.2019.SP2.Win64
Altair.SimSolid.2019.3.0.Win64
Trimble Inpho UASMaster 9.2.0 x64
CAESAR.II.2019.v11.00.00.4800.Win32_64
Howden.Ventsim.Design.Premium.v5.1.4.5
Itasca XSite v2.00.88 x64
Mentor.Graphics.FloEFD.2019.2.0.v4632.Suite.Win64
Siemens Simcenter FEMAP 2019.1 Win64
Siemens HEEDS MDO 2019.1.1 Win64 & Linux64
Neuralog desktop v2019.09
Cadence Quantus Extraction Solution (EXT) 19.10 Linux
FunctionBay.RecurDyn.V9R3.BN93091
Altair.FluxMotor.2019.0.0.Win64
Altair.Virtual.Wind.Tunnel.AcuSolve.2019.0.Win64
DP Technology ESPRIT 2019 R1
OpenInvertor 10.3.0 windows linux
Nemetschek Vectorworks 2019 SP3.1 Win64
RIBtec.v19.0.build.22.05.2019
Ventuz v6.03.02
ITI TranscenData CADfix 12 SP1
Autodesk Powermill Ultimate 2020.0.1 Win64
KEIL.C51.v8.17a
Noesis.Optimus.2019.1.Win64.&.Linux64
RomaxDesigner R17 Build 149 Update 13
World Machine 3 Build 3016 Pro
Apache Design Solutions RedHawk v19.0.3 Linux64
Cadence CONFRML v19.10.100 Linux
iMachining.2.0.13.for.Siemens.NX1847+.Win64
PentaLogix.CAMMaster.Designer.v11.16.1
Siemens FiberSIM 16.1.1 for Catia5 Win64
Siemens FiberSIM 16.1.1 for Cero Win64
Siemens FiberSIM 16.1.1 for NX Win64
TDM Solutions (Gemvision) RhinoGold v6.6.18323.1
Mold Wizard Easy Fill Advanced v3 20190617 for NX 1847+ Series Win64
Split Engineering Split Desktop 4.0.0.42 Win64
Split Engineering Split-FX 2.4.4.4 Win64
VERO WORKNC 2020.0.1923 Win64
Siemens Star CCM+ 2019.1.1 v14.02.012-R8 (double precision) Linux64
Chasm Consulting VentSim Premium Design 5.1.4.7
GstarCAD Professional 2019 SP1 Win64
HELiOS v2018 x64
HiCAD v2018 x64
CST STUDIO SUITE 2019.0.3 SP3 Win64
MedCalc.v19.0.5 Win64
tNavigator v19.1
Siemens Simcenter SPEED 2019.1.1 v14.02.012
Siemens Star CCM+ 2019.1.1 14.02.012 Win64
TrueCAD v2020 Win64
openflow 2017
Paradigm Sysdrill v2012.1
PVElite v2019
IHS QUE$TOR v2019 Q3
pfCAD Catasto v 18.00
Planit Fusion v12
GGCad v2.1.0.29
Gemcom Surpac v6.7.0 x64
Holophase.CIRCAD.v4.20e
discovery v2014.2
Itasca FLAC3D v6.00.69 x64
DP TECHNOLOGY ESPRIT 2019 R1
Vero Radan 2020.0.1920 x64
DS DELMIA V5-6R2015 GA
DS Simulia ABAQUS 6.14-3 Win/Linux
EdgeCAM_2015_R1_SU2
embird v2015
EFICAD.SWOOD.2019.SP0.Win64
Geometric.Stackup.2.4.0.17105.Win32_64
Mentor.Graphics.Modelsim.SE.2019.2.Win64
Altair.Feko+WinProp.2019.0.1.Win64
Altair.HyperWorks.2019.0.Win64
Ansys.OptiSLang.7.4.0.55120.Win64.&.Linux64
COMSOL.Multiphysics.5.4.0.388.Full.Windows.&.Linux
PTC.Creo.Illustrate.6.0.0.0.Win64
PTC.Creo.View.6.0.0.0.Win64.&.Linux64
EMerson PRV2Size v2.8
DS.Simulia.XFlow.2019x.Win64
OkMap.v14.5.3
Ricardo.IGNITE.2018.1.Win64
Ricardo.WAVE.2019.1.Win64
MAZAK FG-CADCAM 2020.0.1920 x64
VERO ALPHACAM 2020.0.1923.145 SU1 Win64
Mastercam 2020 v22.0.18285.0 Win64
Mastercam For SW.2020.Win64
PTC.Creo.6.0.1.0.Win64
VERO ALPHACAM 2020.0.1923.145 SU1 Win64
Ergosoft TexPrint 2008 13.0.4.4163
Ergosoft PosterPrint 2008 13.0.4.4163
FlowPhase.Inc(AQUAlibrium.V3.1,GLEWpro.V1.1,VLEFlash.V4.0)
Pixologic.Zbrush.v4R7.WinMACOSX
PTC Creo 2.0 M180 + HelpCenter Multilang Win32_64
PointWise v17.3 R1 for Win32_64 & Linux32_64&MacOSX
R&B ElectrodeWorks 2014 SP0 for SW 2012-2015 Win64
DownStream Products 2015.1
DIgSILENT PowerFactory v15.1.7 Win32
DriveWorks Solo v11 SP3 for SW2010-2015 Win3264
Geostru Slope 2015 v25.5.1204
Geostru SPW 2015.30.3.592
ArmaCAD v9 Win7 64bit
QuadSpinner Gaea v1.0.20
Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio v15.0.1.3 x64
Cadence Conformal v15.20.100 Linux
CFTurbo v10.3.5.742 x64
Graebert ARES Commander Edition 2017 v17.1.1.2664 x86x64
JMAG Designer v17.1 x64linux
Mentor Graphics Tanner Tools 2016.2 x64
PipeFlow Expert 2017 v7.4
Rhinoceros v6.10.18242.16581 x64
Integrated Production Modelling Tookit(IPM) v9.0
HBM nCode 10.0 Update2 Win32_64
powerlog frac v9.5
Ucam linux
Genesis linux
Synopsys Fpga vN-2018.03 SP1 Windows & Linux
Synopsys Identify vN-2018.03 SP1 Windows & Linux
Synopsys Verdi vN-2017.12 SP2 Linux64
Synopsys VCS MX vN-2017.12 SP2 Linux64
Delcam DentCAD 2014 R4 x86x64
EDEM Dem-Solutions 2.6.0 RC1 for Linux64
EMS HFWorks 2013 SP1.0
Flexisign Pro v10.5.1 Build 1806
ETAP v12.6.0
ecrin v5.2
RSLinx V2.59
Prinergy v6.0
Kodak Prinergy Acrobat DC pl
Stat-Ease.Design.Expert.v10.0.7.Win32_64
Wolfram Mathematica v11.2 Win
BasinMod 2014 Win32
Plexim.Plecs.Standalone.v4.1.2.for.Win32_64
ProtaBIM 2016 sp5 for Revit 2015
IMSPost 8.2f Suite Win64
HTRI Xchanger Suite 6.0 SP3
Fracman v7.7
CRYSTAL PROD v2018.1
OrcaFlex v10
OriginLab OriginPro 2015 SR1 version b9.2.257
Paradigm v2018
Pro-face GP-Pro EX 4.03
Profili.v2.30b
Motorcad v11.2.6
Siemens.Tecnomatix.Plant.Simulation.v14.0.Win64
BlackMagic Design DaVinci Resolve 14.0 Win64
Geomagic Wrap v2017.0.1 Win64
Altair ElectroFlo v2018.0 x64
Amquake v3.8
Petroleum Experts IPM v10.0
DP-moderler
PLS-CADD v14.20
Coventor CoventorMP 1.002
Ibm Rational test realtime V7.5
Burk.Engineering.Process.Utilities.v1.0.4

Print this item